Індексування журналу

Журнал індексується в міжнародних бібліографічних (наукометричних) базах:

Google Scholar або Google Академія – вільна доступна пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Дата виходу бета-версії – листопад 2004 р. Індекс Google Scholar включає в себе більшість рецензованих онлайн-журналів Європи та Америки.

 

Directory of Open Access Journals (DOAJ) – міжнародний мультидисциплінарний каталог журналів відкритого доступу. Містить понад 10000 назв наукових журналів та метадані статей цих журналів.

 

Index Copernicus – онлайнова наукометрична база даних з внесеної користувачем інформації, зокрема, наукових установ, друкованих видань і проектів, створена в 1999 р. в Польщі.

 

ERIH PLUS (European Reference Index for the Humanities and Social Sciences) – європейська база реферування та індексації, що містить бібліографічну інформацію про академічні журнали з гуманітарних і суспільних наук. Для пошуку статей використовує систему Dimensions, що дозволяє детально дослідити більше 10 000 журналів та 9 мільйонів статей.

 

Ulrichsweb Global Serials Directory – база даних американського видавництва Bowker, є найбільшою базою даних, що описує світовий потік серіальних (періодичних і продовжуваних) видань по всіх тематичних напрямках життєдіяльності.

 

WorldCat –  одна із найбільших у світі бібліографічних баз даних, що містить колекції 15 600 бібліотек зі 107 країн світу. Заснована у 1967 р. американським бібліотекаром Фредом Кілгуром.

 

Dimensions – аналітична база даних, яка нараховує більше 100 млн. публікацій, що розміщені у відкритому доступі.

 

Open Ukrainian Citation Index (OUCI) – це пошукова система і база даних наукових цитувань, які надходять від усіх видань, що використовують сервіс Cited-by від Crossref та підтримують Initiative for Open Citations.